1% dla Jakuba

 

„Tylko szlachetne czyny są trwałe…” 
 Sofokles
 
 
   

Szanowni Państwo!

         Co roku płacimy podatki i tak naprawdę nie wiadomo na jaki cel są one przeznaczane. Po raz kolejny możemy decydować o 1% swojego podatku i pomóc konkretnej osobie – Kubusiowi. Decyzja należy do Państwa, komu zostaną przekazane te pieniądze, fiskusowi czy niepełnosprawnemu dziecku. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, pod opieką której znajduje się Kubuś, posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), istnieje zatem możliwość celowego przekazania 1% należnego podatku za 2011r. na jego leczenie i rehabilitację. Ministerstwo Finansów uprościło procedurę przekazywania 1% podatku na OPP.
Wystarczy w zeznaniu rocznym za 2011 rok wyliczyć należny podatek (po odliczeniu wszystkich innych ulg), następnie wysokość wnioskowanej kwoty (która nie może być większa niż 1% należnego podatku), wpisać w odpowiednie pole w formularzu PIT.Wszystkich, którzy zechcą nas wesprzeć, prosimy  podawać dokładne dane:
w części:

“WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)”

W rubryce: ”NUMER KRS”

 00000 37 904

 w części :

“INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”

W rubryce:  ”CEL SZCZEGÓŁOWY 1%”

 prosimy koniecznie wpisać:

 4770  JĘDRZEJEWSKI JAKUB

Ta informacja jest bardzo ważna aby Urząd Skarbowy, za pośrednictwem  Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” mógł przekazać darowany przez Państwa 1% podatku na subkonto Jakuba!
 
Z góry BARDZO DZIĘKUJEMY!!!
Agnieszka i Piotr Jędrzejewscy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Warning: Unknown: failed to open stream: Success in Unknown on line 0