7. DZIĘKUJEMY

 “…Ludzie bowiem to anioły bez skrzydeł,
 i to jest właśnie takie piękne,
urodzić się bez skrzydeł
 i wyhodować je sobie (…).”

José Saramago
 

KOCHANI!!!

          Za pośrednictwem tej strony pragniemy podziękować wszystkim, którzy otworzyli dla nas swoje serce. Dziękujemy zarówno tym, którzy przekazali choćby najmniejszą darowiznę, jak i tym z Państwa, którzy zechcieli 1% swojego podatku przekazać właśnie na leczenie i rehabilitację naszego synka.
Ogromne podziękowania kierujemy również do lekarzy, rehabilitantów, terapeutów, i wszystkich osób, które od kilku lat na co dzień zajmują się usprawnianiem Kubusia. Tych wspaniałych ludzi jest tak dużo, że nie jesteśmy w stanie wszystkich wymienić, a nie chcielibyśmy nikogo pominąć.
Wielkie oparcie mamy w rodzinie i znajomych, którzy niejednokrotnie pomagali nam przetrwać gorsze chwile – im również ślemy podziękowania.
Pragniemy także bardzo podziękować osobom, które przyczyniają się do rozpowszechniania naszej prośby o pomoc, to dzięki takim bezinteresownym ludziom, lista darczyńców jest coraz dłuższa.
                                    
                                                                       Dziękujemy z całego serca
                                                                   Agnieszka i Piotr Jędrzejewscy

 

gif 20  
          Jednocześnie informujemy, że całkowitą kontrolę nad wydatkami sprawuje Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Środki finansowe zebrane na subkoncie Kubusia przeznaczone są wyłącznie na jego leczenie, rehabilitację i inne koszty związane z jego usprawnianiem, a refundacja tych kosztów, odbywa się na podstawie oryginałów faktur i rachunków opisanych przez nas, a pozytywnie zatwierdzonych przez Fundację. Fundacja ma również wgląd w dokumentację medyczną naszego dziecka.
Konto będzie funkcjonować, dopóki będzie trwało jego leczenie  i  rehabilitacja.

 

gif7


Warning: Unknown: failed to open stream: Success in Unknown on line 0